۵۴۰ لیتر الکل سفید غیرمجاز در قزوین کشف شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی قزوین از کشف ۵۴۰ لیتر الکل سفید غیرمجاز در این استان خبر داد و گفت: پلیس در این رابطه ۲ نفر را نیز دستگیر کرده است.

سردار مهدی حاجیان عصر سه‌شنبه اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری غیرمجاز الکل سفید در یک باب منزل مسکونی در شهر قزوین، تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و مراقبت‌های نامحسوس و در اقدامی ضربتی از محل مورد نظر بازدید و در بازرسی‌های به عمل آمده ۲۹ گالن الکل سفید (اتانول) به میزان ۵۴۰ لیتر که به صورت غیرمجاز انبار و نگهداری شده بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

کشف ۱۴ کیلوگرم موادمخدر در ۲ عملیات جداگانه پلیس قزوین

مسوول پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف ۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و دستگیری یک نفر در قزوین خبر داد.
 
سرهنگ  فرهاد علی‌بیگی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان هنگام کنترل راه‌های ارتباطی استان در عوارضی آزادراه قزوین - کرج  به یک دستگاه سواری پژو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از خودرو متوقف شده مقدار ۸ کیلوگرم تریاک کشف و راننده به همراه سرنشین دیگر خودرو نیز دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی‌های به عمل آمده پلیس مشخص شد سرنشین خودرو قصد انتقال مواد از طریق خودروهای عبوری به قزوین را داشته، تاکید کرد: پس از تشکیل پرونده، افراد دستگیر شده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ بیدستان نیز هنگام گشت در سطح حوزه انتظامی خود به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور ایست دادند.

سرهنگ علی بیگی افزود: راننده خودرو به محض مشاهده ماموران متواری که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و خود اقدام به فرار کرد.

به گفته وی، ماموران بلافاصله راننده را دستگیر و در بازرسی از سواری پراید مقدار ۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

کشف بیش از ۸ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در قزوین

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف بیش از ۸ هزار نخ سیگار قاچاق از یک واحد صنفی در قزوین خبر داد.

سرهنگ بیژن خدایی در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و فروش سیگار قاچاق در یک واحد صنفی قزوین، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ این شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل یاد شده ۸ هزار و ۷۶۰ نخ انواع سیگار خارجی قاچاق و ۱۴ بسته تنباکو را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین خاطرنشان کرد: در نهایت متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =