۵ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83726384
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تولید ۱۰ هزار ماسک در کرج

کرج –ایرنا- مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کارگاه هنرستان ولایت گرمدره کرج ۱۰ هزارماسک پارچه ای تولید و به زودی توزیع می شود.

فرزاد شعبانی عصر سه شنبه در بازدید فرمانده بسیج فرهنگیان استان البرز ازاین کارگاه اظهارداشت: هنرجویان و هنرآموزان آموزش و پرورش ناحیه یک کرج درراستای پیشگیری از ویروس کرونا ، کارگاه تولید ماسک را فعال کردند.

 علاقه مندان دراجرای طرح تولید ماسک پارچه ای هنرستان ولایت واقع در شهر گرمدره کرج به صورت خودجوش خدمت به حوزه سلامت را شروع کردند.

شعبانی عنوان کرد: هنرجویان و هنرآموزان در این طرح خیرخواهانه بر اساس مسوولیت اجتماعی خود شرکت دارند.

وی یادآورشد: کارگاه تولیدی ماسک آموزش و پرورش به صورت مستمر ضدعفونی و با رعایت نکات ایمن بهداشتی کار انجام می‌شود.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج اضافه کرد: در صورتی که همکاران فرهنگی تمایل به خدمت دراین مراکز را دارند می توانند به آموزش و پرورش این ناحیه  مراجعه کنند.

رییس بسیج فرهنگیان استان البرزنیزگفت: با فعال کردن کارگاه های تولید ماسک هرروز زمینه پاسخگویی به نیاز مردم در شرایط فعلی بوجود آمده به دلیل بیماری کرونا بیشتر می شود.

مجتبی آمرکاشی خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از ویروس کرونا ، نیروی مردمی سپاه نیز به میدان آمده تا با تولید ماسک و ضد عفونی مراکز عمومی به مردم خدمت کند.

وی با اشاره به اینکه بسیج فرهنگیان البرزهم مشارکت در این کار خداپسندانه را در دستور کاری خود قرار داده است، یادآورشد: مبارزه با این بیماری نیزیک جهاد محسوب می شود که از اول اسفند ماه تا کنون شاهد تلاش شبانه روزی مدافعان حوزه سلامت درنجات جان مردم هستیم.

تاکنون یک هزارو۲۹۶ بیمار قطعی کرونا در استان البرز شناسایی شده و شمار جانباختگان مشکوک و قطعی کرونا در این استان به ۱۸۶ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =