قیمت میوه تنظیم بازار در استان قزوین کاهش یافت

قزوین – ایرنا – مباشر توزیع میوه شب عید در استان قزوین گفت: قیمت میوه تنظیم بازار به منظور حمایت از شهروندان و تنظیم نرخ میوه در استان کاهش یافت.

هادی طاهرخانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصمیم با توجه به مصوبه آخرین جلسه کمیته راهبردی میوه تنظیم بازار استان قزوین اتخاذ شد.

وی اضافه کرد: معمولا طبق سال‌های گذشته در هفته دوم عید با افزایش قیمت میوه در سطح بازار مواجه بودیم که در سال جاری به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و ارتقای سطح رفاه شهروندان برای کاهش قیمت میوه در این مدت تصمیم گیری شد.

طاهرخانی ادامه داد: با توجه به این مصوبه از امروز، پرتقال با قیمت چهار هزار و ۳۰۰ و سیب با قیمت پنج هزار و ۷۰۰ تومان در غرفه‌های برپا شده در سطح استان عرضه خواهد شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین با اشاره به میزان میوه توزیع شده در سطح استان، گفت: تاکنون در ۲۶ غرفه برپا شده در سطح شهر قزوین حدود ۸۰۰ تن سیب و پرتغال توزیع شده و همچنان تا پایان فروردین ماه برای توزیع میوه تنظیم بازار در سطح استان اقدام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست می‌شود موازین بهداشتی را رعایت کرده و از ایجاد تجمع و صف‌های طولانی در غرفه‌های توزیع میوه خودداری کنند.

طاهرخانی اضافه کرد: غرفه‌های عرضه میوه نیز موظف هستند، یک نفر را برای جلوگیری از تجمع افراد در صف‌های دریافت میوه به کارگرفته و موازین بهداشتی را در هنگام توزیع میوه تنظیم بازار رعایت نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =