کاهش ۷۰ درصدی تردد در جاده‌های لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: خروجی تردد در چهارم فروردین ماه امسال در جاده‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۰ درصد کاهش یافت.

عباس شرفی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس گزارش ترددشمار خودرو، تعداد ۱۸ هزار و ۲۰۰ دستگاه وسیله نقلیه خروجی در محورهای استان تردد داشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۰ درصد کاهش نشان می دهد.

وی افزود: همچنین تعداد ۱۷ هزارو ۳۴۴ وسیله نقلیه ورودی در محورهای استان تردد داشته که نسب به مدت مشابه سال گذشته ۷۱ درصد کاهش نشان می دهد.

شرفی بیان کرد: بیشترین تردد در جاده بروجرد - اراک با سه هزار و ۷۱۳ ، اراک - بروجرد با ۲هزار و ۹۷۰ و ملایر - بروجرد با ۲هزار و ۷۷۴ وسیله نقلیه می‌باشد.

وی اضافه کرد: کمترین تردد در محورهای خمین - الیگودرز با ۵۸۵، نورآباد - هرسین با ۷۸۷ و اصفهان - الیگودرز با ۸۲۴ وسیله نقلیه بوده است.

وی ادامه داد: این آمار نشان می دهد که اکثر مردم به توصیه ها درخصوص پرهیز از سفرهای غیرضروری به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توجه دارند اما باز هم تاکید می کنیم هموطنان از سفر پرهیز و در خانه بمانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تصریح کرد: نوروز امسال متفاوت از سال های قبل است و از مردم می خواهیم این شرایط را درک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =