۵ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۳
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83726351
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

جهاد معلمان البرز در آموزش مجازی  قابل تحسین است

کرج –ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: جهاد معلمان درآموزش مجازی به دانش آموزان در شرایط حساس کنونی، قابل تحسین است.

سالار قاسمی روزسه شنبه با حضور در منزل یکی ازمعلمان سختکوش دربخش آموزش فضای مجازی به دانش آموزان استان البرز اظهارداشت: بیماری کرونا مدارس را تعطیل کرد اما فرآیند تعلیم و تربیت به همت والای معلمان در ایران اسلامی با استفاده از آموزش از راه دورادامه یافت.

وی با اشاره به اینکه این روجیه جهادی معلمان ریشه درحس مسئولیت پذیری آنان در مقابل فرزندان ایران زمین دارد، خاطرنشان کرد: وجدان کاری سرمایه عظمیمی است که این روزها شاهد آن در حوزه آموزش و سلامت جامعه هستیم.

وی تصریح کرد: این روزها خانه معلمان البرزهمانند سایراستان های کشورتبدیل به مدرسه خانه ای شده است که این حرکت نشان از تعهد و وجدان کاری این قشر زحمتکش جامعه دارد.

قاسمی ادامه داد: خانه دل معلمان در این شرایط سخت بوجود آمده ناشی از ویروس کرونا به عشق فرزندان این مرز بوم می تپد.

وی یادآورشد: اگرچه مدرسه تعطیل است،اما آموزش وپرورش ساری وجاری است تا زمانی که سلامت دانش آموزان درکلاس های درس تامین شود.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: دراین شرایط سخت سپاسگزارپزشکان وپرستاران عزیز هستیم که روزگاری در مکتب همین معلمان عزیز تلمذ می کردند.

قاسمی تاکید کرد: بیایید درخانه بمانیم،دسفر نرویم،آموزش دهیم ومطالعه کنیم که ماراه نرفته زیادی برای آینده این مرز وبوم داریم که باید باهم بپیماییم.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.

تاکنون ۱۲۹۶ بیمار قطعی کرونا در البرز شناسایی شده که در مجموع ۱۸۶ بیمار مشکوک و کرونایی در این استان جان باخته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =