سفیر ایران در کرواسی آخرین وضعیت لژیونرهای ایرانی را تشریح کرد

تهران -ایرنا - سفیر ایران در کرواسی پس از زلزله اخیر در این کشور، وضعیت لژیونرها و سایر ایرانیان مقیم این کشور را خوب ارزیابی کرد.

«پرویز اسماعیلی» روز سه‌شنبه در گفت و گویی که سایت رسمی وزارت ورزش و جوانان منتشر کرد، افزود: با لژیونرهای ورزشکار کشورمان در کرواسی در تماس هستم و خدا را شکر پس از  زلزله اخیر تمام هموطنان ایرانی مقیم کرواسی و از جمله لژیونرهای کشورمان در سلامت کامل هستند.

وی اظهار داشت: «یوسف کرمی» قهرمان ارزنده و سرمربی باشگاه تکواندوی یاسترب در زاگرب در دوران تعطیلی لیگ تکواندوی کرواسی از طریق ویدیو کنفرانس و فضای مجازی شاگردان خود را آموزش می‌دهد و تحت نظر فنی دارد.

سفیر کشورمان در کشور کراوسی گفت:‌ قرار بود اوایل فروردین هشتمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو باشگاههای اروپا با محوریت باشگاه یاسترب در کرواسی برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

وی ادامه داد:‌ «صادق محرمی» از بازیکنان محبوب و با عملکرد فنی بالا در باشگاه دینامو زاگرب است که به دلیل تعطیلی موقت لیگ کرواسی (که احتمالا تمدید می‌شود) به طور شخصی تمرینات ورزشی خود را در زاگرب ادامه می‌دهد.

اسماعیلی همچنین افزود: «مهدی مهدی‌خانی» بازیکن جوان کشورمان هم که در باشگاه واراژدین توپ می‌زند در سلامت است و حداقل تا  اول اردیبهشت به دلیل تعطیلی لیگ‌های اروپایی تمرینات شخصی خود را در شهر واراژدین در شمال کرواسی پیگیری می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =