حضور کارکنان ادارات البرز به یک سوم کاهش می یابد

کرج - ایرنا- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفت: با هدف پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا ، مدیران دستگاه های اجرایی این استان می توانند حضور کارکنان دستگاه خود را تا یک سوم کاهش دهند.

 زهرا صیادی  روز سه شنبه افزود: در راستای تصمیمات ستاد استانی مبارزه با کرونا، این مصوبه با هدف لزوم اقدامات پیشگیرانه از شیوع و گسترش کرونا ویروس است که در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی استانی البرز باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری و با موافقت مرخصی کارکنان تا ۱۵ فروردین ماه صورت پذیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس موافقت با مرخصی کارکنان دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمات اداری با ظرفیت یک سوم نیروها تا ۱۵ فروردین برنامه ریزی شود.
این مسوول خاطرنشان کرد: افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، فشار خون بالا، خانم های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای ۵۰ سال  می توانند دورکاری انجام دهند.
 دستگاه های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نیستند و نگرانی در خصوص ارایه  خدمات به مردم وجود ندارد.

 آمار کل مبتلایان به بیماری کرونا دراستان البرز یک هزار و۲۹۶ نفر است که از این  تعداد ۱۸۶ بیمارقطعی و مشکوک کرونا  جان خود را از دست دادند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از۱۹۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =