۲ کارگاه تولید ماسک در دهدز راه‌اندازی شد

اهواز - ایرنا - بخشدار دهدز از توابع ایذه گفت: ۲ کارگاه تولید ماسک برای تامین بخشی از نیاز مردم و کادر درمانی دهدز راه‌اندازی شد.

محسن البرزی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این ۲ کارگاه تولید ماسک با همکاری بسیج و افراد خیر، در دهدز راه‌اندازی و در چند نوبت در روز ماسک با کیفیت تولید می کند.

وی افزود: پارچه‌های مورد نیاز این کارگاه‌ها تامین شده‌ تا بخشی از نیاز مردم دهدز به ماسک برطرف و از نگرانی آنها کاسته شود.

وی با تشکر از همکاری مردم دهدز برای مقابله با کرونا گفت: مردم با فرهنگ دهدز با تردد نکردن غیرضروری در سطح شهر، می‌توانند گام محکمی برای از بین بردن کرونا بردارند ضمن اینکه مناطق گردشگری دهدز تا اطلاع ثانوی از پذیرش میهمانان معذور هستند.

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا پنجم فروردین ، ۲۴ هزار و ۸۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۹۳۴ نفر به دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده و هشت هزار و ۹۱۳ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

تاکنون در شهرستان ایذه پنج نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تاکنون به بیش از ۱۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =