۵ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۶
کد خبرنگار: 3004
کد خبر: 83726280
۰ نفر

برچسب‌ها

 چلوکبابی که در پایتخت گوشت خوک کباب می‌کرد پلمب شد

تهران-ایرنا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲۰ کیلو گوشت خوک در چلوکبابی ای در پایتخت خبر داد و گفت: واحد صنفی با دستور قضائی پلمب شد.

به گزارش روزسه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ نادر مرادی اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه متصدی یک واحد صنفی چلوکبابی در حوالی خیابان شریعتی به مشتریانش کباب گوشت خوک و  فرآورده های گوشتی برخی حیوانات حرام گوشت عرضه می کند. بررسی موضوع  به طور  ویژه در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی ادامه داد: در رصدهای اطلاعاتی هویت متصدی چلوکبابی و نشانی واحد صنفی شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

مرادی افزود: با هماهنگی های قضائی صبح امروز پنجم فروردین ماه تیمی از  ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی به چلوکبابی مذکور اعزام و موفق شدند در بازرسی از چلوکبابی  ۲۰ کیلو گوشت خوک و فرآورده های گوشتی شامل سوسیس و کالباس تهیه شده از گوشت خوک کشف کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت در پایان با اشاره به اینکه متصدی چلوکبابی دستگیر و واحد صنفی با دستور قضائی پلمب شد، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم  برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =