توزیع ماسک و ژل ضدعفونی بین کارگران شهرداری آبادان

آبادان - ایرنا - سرپرست شهرداری آبادان گفت: یک هزار و ۵۰۰ ماسک و ژل ضدعفونی بین ماموران خدمات شهری شهرداری آبادان توزیع شد.

 فرهاد میاحی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:ماموران خدمات شهری و کارگران شهرداری آبادان در بحران مبارزه با ویروس کرونا جزو نیروهای خط مقدم در زمینه تامین بهداشت و سلامت محیط هستند و در این مدت با همه توان خود پای کار بوده اند.

وی افزود: به همین دلیل حفظ سلامت کارگران حوزه خدمات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تاکنون توانسته ایم در چند نوبت ، ماسک و ژل شست و شو تهیه و در اختیار همکاران شاغل در این حوزه قرار دهیم.

سرپرست شهرداری آبادان همچنین از ادامه عملیات ضدعفونی معابر این شهر خبر داد و گفت: شهرداری آبادان از  پنجم اسفند عمیات ضدعفونی را از پایانه ها و بوستان‌های آبادان آغاز و از سه هفته گذشته هر روز ۲ نوبت توسط تیم های جداگانه ، معابر و مناطق از پیش

تعیین شده، ایمن سازی و ضدعفونی می شود و این کار تا عادی شدن وضعیت ادامه دارد.

میاحی افزود: برای توقف زنجیره شیوع کرونا در منطقه اقدامات قابل توجهی از سوی مسوولان شهرستان آبادان انجام گرفته اما همه این تلاش ها منوط به همکاری و همراهی شهروندان و مردم منطقه است.

با مثبت شدن آزمایش هفت بیمار جدید به ویروس کرونا در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر شمار مبتلایان به این بیماری در جنوب غرب خوزستان به ۹۷ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =