برگزاری مسابقه سین هشتم بنیاد شهید با بخش ویژه سردار سلیمانی

تهران - ایرنا - بنیاد شهید و امور ایثارگران مسابقه سراسری عکاسی سین هشتم را در بخش‌های مختلف عکس شهدا و خانواده معظم آنان و شهدای خدمت و مدافعان سلامت دور سفره هفت سین را برگزار می‌کند.

به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران این مسابقه (مسابقه سراسری #سین_هشتم ) طی روزهای سوم تا ۱۷ فروردین ماه در سالروز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان در سراسر استان‌های کشور برگزار می‌شود.

این جشنواره در محورهای عکس شهدا در سفره هفت سین،‌ عکس دسته جمعی خانواده‌های شهدا و ایثارگران دور سفره هفت سین، عکس فرزندان و نوه شهدا و ایثارگران در دور سفره هفت سین، عکس شهدای خدمت دور سفره هفت سین و عکس مدافعان سلامت در بیمارستان‌ها در کنار سفره هفت سین از محورهای اصلی این رقابت هنری است.

در بخش ویژه مسابقه هم موضوع تصویر و سلفی نوروزی با تصاویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طراحی شده است که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

این مسابقه هنری به نحوه زیر اجرای خواهد شد: تصاویر خود را به شناسه اینستاگرامی navide.shahed@ ارسال کنید. تصاویر خود را در صفحه شخصی‌تان منتشر و شناسه navide.shahed@ را تگ کنید. شناسه اینستاگرامی navide.shahed@ را فالو نمایید.

همچنین معاونت فرهنگی بنیاد شهید و صندوق قرض‌الحسنه شاهد به ۴۰ پست پربازدید جوایز ویژه‌ای را اهدا می‌کند. اهداء جوایز  نیز روز ۲۱ فروردین همزمان با ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و جشن نیمه شعبان تقدیم برگزیدگان مسابقه هنری خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =