در ۷۴ درصد از داروخانه‌های اصفهان، حداقل یکی از اقلام بهداشتی مبارزه با کرونا وجود دارد

اصفهان - ایرنا- قرارگاه کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان اعلام کرد: بررسی نامحسوس این قرارگاه نشان می‌دهد که در ۷۴ درصد از داروخانه‌های استان، حداقل یکی از چهار کالای پرمصرف مبارزه با کرونا وجود دارد و قابل دستیابی است.

این قرارگاه روز سه‌شنبه در بیانیه شماره ۱۰ خود خطاب به استاندار، دادستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مردم استان در باره "ارائه محصولات بهداشتی مبارزه با کرونا در استان اصفهان" افزود: این بازرسی نامحسوس و به‌عنوان خریدار در سطح بیش از ۱۴۴ داروخانه در هفت منطقه شهر اصفهان و شهرهای فولادشهر، سمیرم، لنجان، مبارکه، نایین، ورزنه، کوهپایه، سپاهان شهر، فریدن، کاشان، خوانسار، نطنز، هرتد و گلپایگان صورت گرفته است.
در ادامه این بیانیه آمده است: در بیش از ۲۵ درصد از داروخانه‌ها حداقل یکی از انواع الکل، در ۵۰ درصد حداقل یکی از انواع ماسک، در ۲۷ درصد حداقل یکی از انواع دستکش و در ۵۴ درصد حداقل یکی از انواع اسپری یا ژل ضدعفونی کننده موجود است.
 این بیانیه حاکیست: بر اساس این بازرسی، در بدترین حالت ممکن، همه مردم شهر اصفهان و شهرهای اطراف قادرند حداکثر با مراجعه  به ۲ داروخانه، هر موردی از چهار قلم کالای پرمصرف ماسک، دستکش، ماده ضدعفونی کننده یا با یکی از انواع الکل را تهیه کنند.

این قرار گاه در بیانیه خود تاکید کرده است که در تهیه اقلام فوق قحطی نیامده است و جای نگرانی وجود ندارد.

 این بازرسی روزهای یکم تا سوم فروردین جاری در سطح شهرهای مزبور انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =