۲۱ واحد صنفی متخلف در شهرستان بویراحمد پلمب شد

یاسوج- ایرنا- سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: در گشت مشترک مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد، تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف یاسوج، تعداد ۲۱ واحد صنفی متخلف پلمپ شد.

محمد یزدان پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داست: بازرسی های مستمر و تعطیلی های انجام شده برای حفظ سلامت مردم، کنترل رنجیره انتقال ویروس کرونا انجام گرفته است.

وی افزود: با توجه به ورود مسافران از استان های آلوده به این شهرستان، چنانچه مردم در خانه هایشان نمانند و همچنین موارد بهداشتی را رعایت نکنند باید منتظر پیک بیماری در شهرستان باشیم.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد تصریح کرد: کارشناسان  و بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد به همراه گشت مشترک روزانه و در ۲ شیفت از واحد های صنفی که مایحتاج ضروری مردم را فراهم می کنند، نظارت می کنند.

یزدان پناه بیان کرد: گندزدایی ادارات و مراکز بهداشتی درمانی و اماکن عمومی با همکاری اداره آب و فاضلاب استان و  همچنین غربالگری در مراکز خدمات جامع سلامت توسط مراقبین سلامت، پزشکان، بهورازان و کارشناسان بهداشت روزانه انجام می گیرد.

 بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۰ نفر افزایش به ۹۶ مورد رسید.

علارغم تلاش شبانه روزی کادر درمانی کهگیلویه و بویراحمد، پنج بیمار مبتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

بر اساس یافته های آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، ۱۷۶۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۴۸۱۱ نفر رسید.

تاکنون ۸۹۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته و ترخیص شده‌اند و این روند روز به روز در حال افزایش است.

ظرف ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۲ نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان این بیماری در کشور به ۱۹۳۴ نفر رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =