خرید نقدی برای حمایت از مرغداران در سال جهش تولید

تهران - ایرنا - شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: به منظور تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و در حمایت از شعار سال «جهش تولید» شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تمامی تولیدکنندگان و مرغداران برای تولید محصول با کیفیت و استاندارد حمایت می‌کند.

به گزارش سه‌شنبه شرکت پشتیبانی امور دام کشور، براساس سیاست‌های ابلاغی «حسن عباسی معروفان» مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام کشور این حمایت‌ها شامل خرید مرغ مازاد مرغداری‌ها و تولیدکنندگان طیور و پرداخت وجه آن به صورت نقدی انجام می‌شود.

بر این اساس مرغداری‌ها  می‌توانند با توجه به نیاز کشور و بدون نگرانی از وضعیت قیمت اقدام به تولید مرغ با کیفیت کنند و شرکت پشتیبانی امور دام نیز مازاد نیاز تولیدی را به صورت نقدی از آنها خریداری و به عنوان بخشی از ذخایر استراتژک ذخیره سازی کنند.

پرداخت تمامی بدهی‌ها و مطالبات مرغ‌داران و کشتارگاه‌ها نیز از دیگر اقدامات انجام شده در آستانه ورود به سال رونق تولید بوده است که شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال رونق تولید آن را تمام و کمال انجام داد تا با حمایت از تولیدکنندگان و با آرامش بیشتر بازار به سمت جهش تولید قدم بردارد.

براساس این گزارش، شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال ۱۳۹۸بیش از ۵۲ هزار تن مرغ مازاد مرغداران را با قیمت مصوب تنظیم بازار برای هرکیلوگرم متوسط ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری و به ذخایر استراتژیک کشور اضافه کرده است.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده در سال ۱۳۹۹ و  در حمایت از جهش تولید این کار  بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =