مرگ ۱۳ بیمار کرونا و ابتلای ۱۰ نیروی درمانی ایلام

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از افزایش شمار بیماران مبتلا به کرونا در استان از ۲۰۰ نفر به ۲۱۴ نفر خبر داد و گفت: پنح پزشک و پنج نفر کادر درمانی استان نیز به کرونا مبتلا شده اند.

دکتر محمد کریمیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین تاکنون ۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست داده اند.

وی با تاکید بر رعایت موارد بهداشتی از مردم خواست که درخانه بمانند و با تردد غیرضروری بیش از این آمار افراد مبتلا به کرونا را افزایش ندهند.

وی اضافه کرد: بیش از ۱۰۰ نفر افراد مبتلا به کرونا پس از طی دوره درمان از بیمارستان مرخص و دوران نقاهت خود را می گذرانند.

دکتر کریمیان گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان با تمام توان برای پیشگیری، مهار و درمان افراد مبتلا به کرونا تلاش می کند اما نیازمند همراهی مردم هستیم.

استاندار ایلام امروز در ویدئو کنفرانس با جضور رییس جمهوری اعلام کرد: میانگین افراد فوتی ناشی از کرونا در کشور ۷.۸ درصد و در استان ایلام ٦ درصد است.

به گفته قاسم سلیمانی دشتکی، عصر امروز در نشست ستاد استانی کرونا درباره روند فعالیت ادارات و سایر حوزه ها تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =