آمریکا و اسرائیل به رغم همه گیری کرونا رزمایش برگزار می کنند
امیکام نورکین فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی (سمت چپ) و افسر ارشد آمریکایی در رزمایش ماه مارس (اسفند) جونیپر کبرا

تهران - ایرنا - ارتش های آمریکا و رژیم صهیونیستی یک رزمایش نظامی هوایی در جنوب سرزمین های اشغالی فلسطین برگزار می کنند.

روزنامه  «تایمز اسرائیل» به نقل از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که این رزمایش نظامی در ساعات پایانی امروز (سه شنبه) با مشارکت جنگنده های « اف ۳۵ » برگزار می شود.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است که به رغم ممنوعیت برگزاری رزمایش های بین المللی در بحبوحه شیوع «ویروس کرونا»، رزمایش آمریکا و اسرائیل فقط در سطح هوا و بدون تماس اشخاص با یکدیگر بر روی زمین انجام می شود.

براساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی، این رزمایش بعدازظهر سه شنبه آغاز و تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت. ارتش صهیونیستی افزود که این رزمایش در واکنش به هیچ تهدید خاصی برگزار نمی شود، بلکه فقط بخشی از برنامه تمرین نظامی در  سال ۲۰۲۰ است.

آمریکا و اسرائیل نیمه اسفند ماه گذشته نیز تمرین نظامی مشترکی را با عنوان «جونیپر کبرا» به مدت ۱۰ روز در سرزمینهای اشغالی فلسطین برگزار کرده بودند.

ارتش رژیم صهیونیستی هزاران تن از سربازان خود را به دلیل مشکوک بودن به ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه کرده و در دو روز گذشته از مثبت بودن آزمایش  ۱۶ سرباز به این ویروس خبر داده بود.

براساس آخرین آمار که ساعات گذشته وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد تا کنون هزار و ۶۵۶ نفر در سرزمینهای اشغالی به کرونا مبتلا شدند که حال ۳۱ تن از آنها وخیم گزارش شده است. یک نفر نیز بر اثر بیماری کرونا در فلسطین اشغالی جان باخته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =