امام‌جمعه خرمشهر:مسوولان برای مقابله با کرونا در خرمشهر چاره‌اندیشی کنند

آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر گفت: مسوولان اجرایی، قضایی و دانشکده علوم پزشکی برای مقابله با بیماری کرونا در شهرستان خرمشهر چاره‌اندیشی کنند.

حجت الاسلام محمدجواد عادل‌پور روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خرمشهر نسبت به شهرهای دیگر به شدت نگران کننده است و مسوولان اجرایی و قضایی در این خصوص ورود کنند و راهکاری برای قطع زنجیره این بیماری در پیش گیرند.

وی تنها راه قطع این زنجیره را در خانه ماندن بیان کرد و افزود: متاسفانه در خرمشهر شمار زیادی از مردم در خیابان‌های این شهر در حال تردد هستند و هشدارها را جدی نگرفته‌اند.

حجت الاسلام عادل‌پور با بیان اینکه مردم آیین های شادی و ختم را به وقت دیگری موکول کنند، گفت: شرکت در این آیین ها غیر از افزایش بیماران و انتشار این ویروس چیز دیگری نیست.

امام جمعه خرمشهر از سران عشایر و شیوخ شهرستان خرمشهر خواست تا در این خصوص اقدامات جدی را برای هشدار به مردم و مقابله به این ویروس به کار گیرند.

وی گفت: سران عشایر و شیوخ قبایل، استادان دانشگاه ، روحانیان مبلغان، معلمان و ورزشکاران خرمشهر صاحب نفوذ هستند و مردم کلام آنها را می‌شنوند و می توانند در این خصوص از طریق فضای مجازی و یا تماس تلفنی با خانواده‌ها شرایط بحرانی را تشریح کنند.

به گزارش ایرنا شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان خرمشهر به ۴۲ نفر شده که موجب شده در این شهر وضعیت قرمز اعلام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =