آزادکار تیم ملی: با رعایت نکات بهداشتی در جویبار تمرین می‌کنم

تهران- ایرنا- دارنده 2 مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد امیدهای جهان گفت: برنامه تمرینی را هر ۲ روز از کادر فنی دریافت می‌کنم و با رعایت نکات بهداشتی در جویبار تمرین کشتی را انجام می‌دهم.

«کامران قاسم‌پور» عضو تیم ملی کشتی آزاد روز سه‌شنبه ضمن تبریک سال نو به مردم ایران، افزود: در شرایطی که تمرینات تیم ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی ورزشکاران برگزار نمی‌شود، تمرینات خود را به صورت اختصاصی در شهر جویبار انجام می‌دهم.

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا تصریح کرد: البته برنامه تمرینی را هر ۲ روز یک بار از کادر فنی دریافت می‌کنم و با آنها هماهنگ هستم ولی با چند نفر از دوستانم با حفظ شرایط بهداشتی و ایمنی در جویبار تمرین کشتی را نیز انجام می‌دهم.

قاسمپور در مورد شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: متأسفانه این ویروس در اکثر کشورهای جهان شیوع پیدا کرده است و مختص کشور ما نیست و در خبرها نیز آمده است که با انصراف تعدادی از کشورها از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، به تعویق افتادن این مسابقات حتمی است. به هرحال جدا از بحث قهرمانی ما ورزش می‌کنیم که بدنی سالم داشته باشیم و سلامتی مهمترین اولویت برای ورزشکاران است.

دارنده ۲ مدال طلای رقابت‌های امیدهای جهان در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا در کشورمان فراگیر شده، مردم باید اول به فکر خود و خانواده و بعد نیز به فکر جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند باشند. به طور حتم بدون همکاری مردم این ویرس از بین نمی‌رود و توصیه من این است که در خانه بمانند و مسافرت نکنند. اگر این اتفاق نیافتد ماه‌ها درگیر این ویروس خطرناک هستیم و به طور حتم این موضوع به ما ضربه می‌زند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha