ثبت نام نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی آغاز شد

تهران - ایرنا- ثبت نام نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با هدف شناسایی، پرورش و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان و هدایت به سمت کارآفرینی امروز (سه‌شنبه) آغاز شد.

به گزارش وزارت تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی،  دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه، اولیای دانش آموزان و فرهنگیان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره از سوی دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران و پژوهش سرای بصیرت ناحیه ۲ ری واحد دختران،  با هدف ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی دانش آموزان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان و واجدان شرایط می‌توانند برای ثبت نام به نشانی http://stideas-src.medu.ir/portal/home.php  مراجعه کنند.

برای اطلاعات بیشتر، سایت آموزشی stideas.ir، شبکه‌های اجتماعی @stideas نیز قابل دسترسی است.

به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا و از ایده‌های برتر حمایت میشوند.

 بانک ملی ایران، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی، ستاد توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، انجمن اولیاء و مربیان، کمیسیون ملی یونسکو ایران از حامیان این جشنواره محسوب می‌شوند.

این جشنواره با هدف شناسایی، پرورش و شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌های دانش‌آموزان و ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی آنان، استفاده از ایده‌های ناب و ایجاد انگیزه و بسترمناسب برای ایده‌های خلاقانه دانش آموزان در محورهای مختلف علوم پایه، فنی و مهندسی و فناوری، علوم پزشکی و محیط زیست، بانکداری هوشمند، مسوولیت‌های اجتماعی، علوم انسانی، آفرینش‌های هنری، علوم رایانه و تجسم خلاق در سطح کشور برگزار می‌شود.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha