پنج تصفیه خانه فاضلاب لرستان ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهرستان های کوهدشت، دلفان، ازنا، دورود و سلسله با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دراولویت کاری این شرکت هستند.

حمیدرضا کرموند روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات اجرایی  این تصفیه خانه ها از سال ۱۳۹۶ آغاز شده  که در صورت تامین اعتبار امسال  به بهره برداری می‌رسند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در راستای تحقق شعار سال "جهش تولید" و افتتاح پروژه های شرکت آب و فاضلاب، از امکانات داخلی استفاده می شود، مطالعات و همچنین نیازسنجی ها تا ۲ماه آینده صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: گسترش تمامی امکانات و خدمات شرکت آب و فاضلاب به نقاط مختلف استان در راستای تحقق شعار سال در دستور کار است و با کمک و همفکری صاحب‌نظران سعی در توزیع عادلانه مزایا داریم و سامانه ۱۲۲ در راستای یکپارچه سازی و جوابگویی به مردم همواره خدماتی را ارایه می‌دهد.

وی افزود: تحقق شعار سال به برنامه ریزی، توسعه و همکاری سایر دستگاه‌ها نیاز دارد همچنین در این راستا افزایش تاب آوری و ارتقاء تجهیزات و تاسیسات شرکت آب و فاضلاب از اقدامات ضروری است.

وی با اشاره به اینکه مجتمع های آبرسانی روستایی مورد بازبینی قرار خواهند گرفت افزود: به دنبال توزیع عادلانه آب در روستاهای لرستان هستیم.

.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =