۸۴ درصد از شهروندان سیمرغی در مورد کرونا جواب دریافت کردند

ساری – ایرنا – فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه این شهرستان بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد، گفت که بیش از ۸۴ درصد از شهروندان سیمرغ در خصوص بیماری کرونا جواب دریافت کرده‌اند.

مجتبی حبیب نژاد روشن روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود:  با همکاری شبکه بهداشت و بهورزها در این شهرستان شهروندان پاسخ دریافت کرده اند و همچنین سامانه ارزیابی و خوداظهاری هم در حال انجام شدن است.

وی با اعلام اینکه به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا مانور عملیاتی ضدعفونی اماکن با تجهیزات کامل انجام شده است ، گفت: به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ۲۰ هزار عدد ماسک بهداشتی رایگان در بین شهروندان سیمرغی توزیع شده است .

فرماندار شهرستان سیمرغ از ضدعفونی و گندزدایی معابر و کوچه های این شهرستان خبر داد و افزود : به منظور مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی اماکن از قبیل ایستگاه تاکسی ، ناوگان عمومی، بانک و دستگاه های اجرایی انجام و یا در حال انجام شدن است .

حبیب نژاد در خصوص مصوبه ستاد پدافند غیرعامل پیشگیری و مبارزه با کرونا استان مازندران در خصوص تعطیلی اصناف غیرضروری در شهرستان سیمرغ ، گفت : طی بازدید های به عمل آمده اصناف در سطح این شهرستان همکاری خوبی داشته اند و هیچ واحد صنفی هم تاکنون پلمب نشده است .

وی در پایان از تعطیلی بازار هفتگی شهرستان سیمرغ با بیش از ۱۰۰ سال قدمت خبر داد و گفت که به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ۳ هفته بازار هفتگی این شهرستان را تعطیل کرده ایم تا بتوانیم با کمک هم هر چه زودتر این ویروس را ریشه کن کنیم .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =