جایگاه‌های بنزین موظف هستند به همه خودروها در خوزستان سوخت بدهند

اهواز - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی خوزستان(اهواز) گفت: همه جایگاه‌های بنزین موظف هستند بدون استثنا به همه خودروهای غیربومی و مسافری که در سطح شهرهای خوزستان تردد می‌کنند سوخت بدهند.

نعمت الله نجفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:هیچ جایگاهی حق ندارد در عرضه بنزین سهمیه ای یا آزاد محدودیتی اعمال کند و چنانچه چنین تخلفی مشاهده شود با آن برخورد خواهد شد.
وی گفت: هردستور فرماندار یا استاندار که خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا یا رییس جمهوری باشد قابلیت اجرایی شدن ندارد، بنابراین هیچ مسئول محلی نمی‌تواند خلاف دستورها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل کند.
نجفی با اشاره به درخواست برخی فرمانداران شهرستان‌های استان از جایگاه داران سوخت برای عرضه نکردن سوخت به خودروهای غیربومی افزود: تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای (عدم عرضه سوخت به خودروهای غیربومی)ازسوی شرکت متبوع ، ستاد ملی یا استانی مبارزه با ویروس کرونا به جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر استان داده نشده است.
مدیرشرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) افزود: تشخیص خودروهای بومی از غیربومی با توجه به اینکه بسیاری از خودروهای  شخصی در سطح استان ، پلاک غیراستانی دارند مشکل است ، بنابراین چنین چیزی در دستور کار شرکت متبوع و ستاد ملی مبارزه با کرونا نیست.
وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از عموم مردم خواسته است برای ریشه کنی ویروس کرونا و بسته شدن حلقه شیوع این ویروس مرگبار ، ضمن پرهیز از سفرهای برون و درون شهری، در خانه‌ها بمانند و خروج از منازل را به حداقل برسانند.
تاکنون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به تفکیک شهرستان‌ها در اهواز ۱۶۳ مورد، آبادان ۴۴، دزفول ۴۵، اندیمشک ۳۰، شوشتر ۳۱، خرمشهر ۲۹، ماهشهر ۳۰، شادگان ۱۷، مسجد سلیمان۱۲ و شوش ۱۱ مورد رسیده است.از این تعداد ۶۱ تن جان خود را  از دست داده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =