معاون استاندار تهران: با مرخصی کارکنان ادارات استان در ایام نوروز موافقت شود

تهران ـ ایرنا ـ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از مدیران دستگاه های اجرایی استان درخواست کرد تا با مرخصی کارکنان به ویژه کارمندان دارای بیماری زمینه‌ای از ۵ تا ۱۵ فروردین موافقت کنند.

به گزارش روز دوشنبه استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا بر حفظ سلامت کارکنان دستگاه های اجرایی تاکید و خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران شهرستان های تابعه و شهرداران استان تهران افزود: در راستای اجرای بخشنامه های صادره و همچنین تصمیمات شورای فرماندهی ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، حضور کارکنان با استفاده حداکثری از ظرفیت دورکاری، و با موافقت مرخصی کارکنان به ویژه افراد دارای بیماری زمینه ای با حفظ کیفیت خدمت اداری تا ۱۵ فروردین ۹۹ برنامه ریزی شود.
 
وی تصریح کرد: افراد دارای بیماری زمینه ای شامل بیماران قلبی و عروقی، ریوی، سرطانی، دارای فشار خون بالا، خانم‌های باردار، جانبازان شیمیایی و افراد بالای ۵۰ سال سن را دربرمی گیرد.
 
پاشا با اشاره به استمرار روند خدمت رسانی به مردم گفت: دستگاه های امدادی و خدماتی مشمول این دستور نمی باشند و نگرانی بابت ارائه خدمت به مردم وجود ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =