سطانی‌فر: اولویت ورزش حمایت از تولیدکنندگان داخلی باید باشد

تهران- ایرنا - وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه اولویت ورزش باید حمایت از تولیدکنندگان داخلی باشد، گفت: با انحصارگرایی در ورزش مقابله می‌کنیم و فرصت استفاده از بازار ورزش برای همه مهیا است.

«مسعود سلطانی‌فر»، با اشاره به عمل به شعار سال ۱۳۹۹ طی دستوری به مدیران کل استانی و روسای فدراسیون های ورزشی از آنان خواست در اجرای دستور رهبر معظم انقلاب  و عمل به شعار «جهش تولید» حمایت از بازار تولیدات داخلی و فعالان این بخش را در اولویت برنامه‌های اقتصادی و اجرایی قرار دهند و اولویت فدراسیون‌های ورزشی باید خرید تولیدات داخلی باشد.

وی اضافه کرد: ورزش سهم مهمی در جهش تولید کشور دارد و با حمایت از تولیدکنندگان داخلی می‌توانیم فرصت خوبی را برای فعالان، جوانان و متخصصان این گسترده در کشور فراهم کنیم.

وزیر ورزش با اشاره به  ۳۱ اداره کل استانی و بیش از ۵۰ فدراسیون ورزشی تصریح کرد: ورزش باید در تحقق شعار «جهش تولید» ملی پیشرو باشد و انتظارم اولویت‌گذاری مدیران استانی و روسای فدراسیون‌های ورزشی برای حمایت از بازار تولیدات داخلی و فعالان این بخش در برنامه‌های اقتصادی و اجرایی است.  

سلطانی‌فر ادامه داد: چندین میلیون ورزشکار، مربی و حتی هوادار ورزش در کشور داریم و این موضوع نشان دهنده گستره نقش این جامعه در بازار اقلام مصرف داخلی است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: پیش از این از تمامی زیر بخش‌های وزارت ورزش و فدراسیون‌ها خواسته شده تا از تولیدات داخلی برای البسه و تجهیزات ورزشی خود استفاده کنند و این برنامه امسال با اولویت بیشتری دنبال خواهد شد.

وی با انتقاد از انحصار موجود در زمینه فرصت به تولیدکنندگان داخلی برای استفاده از مزیت اقتصادی ورزش کشور گفت: برای نظارت وزارتخانه و بخش‌های مرتبط حساسیت زیادی داریم و از سوی دیگر برای همه تولیدکنندگان فرصت برابری جهت بهره‌مندی از بازار ورزش کشور فراهم می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =