فروشگاه‌های مواد غذایی و بهداشتی قزوین تعطیل نمی‌شوند

قزوین - ایرنا - محدودیتی در ساعات کاری فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و اقلام بهداشتی در استان قزوین اعمال نشده و این واحدها در هیچ شرایطی تعطیل نمی‌شود.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین بعدازظهر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برخی فروشگاه های مواد غذایی و اقلام بهداشتی در قزوین برای تامین نیازهای مردم علاوه بر ساعات معمول به صورت ۲۴ ساعته خدمات می دهند.

وی اظهار داشت: اصنافی در قزوین تعطیل شده اند که فعالیت آنها تاثیری در تامین نیازهای اساسی مردم ایجاد نمی‌کند.

این مسوول گفت: گشت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت مداوم و مستمر بر عرضه کالاهای اساسی و بهداشتی نظارت دارد و با تخلفات صنفی با جدیت برخورد می کند.

بازار سنتی قزوین و مجتمع های تجاری این شهر و برخی اصناف از جمله بیشتر رستوران ها و آرایشگاه ها، فروشگاه های کیف و کفش و پوشاک و ... به دلیل پیشگیری از کرونا تعطیل شده اند.

شمار بیماران قطعی مبتلا به ویروس کرونا در استان قزوین ۶۶۹ نفر است، ۴۵۵ تن از این بیماران بهبود یافته و از بیمارستان مرخض شدند و متاسفانه ۷۱ تن نیز جان باخته اند.

استان قزوین از حیث جمعیت ششمین استان درگیر کشور با کرونا به شمار می رود و از این لحاظ وضعیت نامناسب تری از استان هایی همچون گیلان و تهران دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =