مشکلات مردم سیل زده جنوب بوشهر بررسی شود

بوشهر - ایرنا - منتخب مردم شهرستان های کنگان ، دیر ، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات مردم پس از سیل روز یکشنبه توسط فرمانداران حوزه انتخابیه بررسی شود.

حجت الاسلام موسی احمدی روز دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: در تماس تلفنی با فرمانداران خوزه انتخابیه در جنوب استان بوشهر خواستار پیگیری مشکلات بوجود آمده برای مردم پس از سیل روز یکشنبه شدم.

وی گفت: درخواست کردم فرمانداران  تمام توان خود را برای حل مشکلات اقشار مختلف مردم بویژه صیادان، ملوانان،کشاورزان، بازاریان و رفع آسیب های وارد شده به منازل مسکونی مردم  به کار بگیرند.

 منتخب مردم شهرستان های کنگان،دیر ، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: باید علت وقوع سیل و خسارت بررسی شود تا در آینده با برنامه ریزی بهتر و کارشناسی از وقوع چنین حوادثی پیشگیری شود.

وی یادآورشد: در شرایط کنونی که مردم با ویروس مرگ بار کرونا روبرو هستند، مسئولان باید در جهت کمک رسانی به مردم آسیب دیده توجه بیشتری کنند.

 سیلاب روز گذشته خسارت‌هایی به زیرساخت‌ها و بخش‌های مختلف شهرستان های دیر، کنگان، عسلویه و جم در جنوب استان بوشهر وارد کرده است که میزان خسارت های آن در دست بررسی است.

از ابتدای فعالیت سامانه بارشی اخیر در استان میزان بارش‌ها در کنگان، جم، دیر، بوشهر، اهرم، خارگ، برازجان، گناوه و عسلویه به ترتیب ۱۲۳، ۹۷.۳، ۶۸.۷، ۲۹، ۲۱، ۱۳.۵، ۱۲.۴، ۵.۴ و ۵.۳ میلیمتر گزارش شده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =