۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۲۰
کد خبرنگار: 2651
کد خبر: 83724239
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۱۴۰هزار نفر در شوشتر غربالگری شدند

اهواز - ایرنا - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت : ۱۴۰ هزار نفر در شوشتر از لحاظ ابتلا به ویروس کرونا غربالگری شدند.

به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از دانشکده علوم پزشکی شوشتر ، دکتر نایب فدایی در این باره افزود : این تعداد که بیش از ۶۸ درصد جمعیت کل شهرستان را شامل می شود ، توسط همکاران حوزه بهداشت در مرکز غربالگری تلفنی ، مراکز خدمات جامع سلامت ، پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت و با کمک نیروهای جهادی و داوطلب با پیگیری تلفنی غربالگری شدند .

وی ادامه داد : حدود ۱۴ هزار نفر نیز به سامانه خودارزیابی به آدرس www.salamat.gov.ir مراجعه کرده و اطلاعات خود را از طریق این سامانه ثبت کرده اند .

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشترگفت: مردم این شهرستان می توانند در هر ساعت از شبانه روز ، با استفاده از گوشی موبایل ، تبلت و کامپیوتر با ورود به سامانه الکترونیکی خود اظهاری و با ثبت اطلاعات خود ، خانواده و نزدیکان ، در شناسایی و پیشگیری از این بیماری همکاری کنند .

وی گفت : سامانه تلفنی ۴۰۳۰ برای پیگیری و مشاوره تلفنی در خصوص بیماری کرونا ایجاد شده و همکاران ما از طریق این شماره با افراد تماس می گیرند لذا به مردم توصیه می شود در صورت نمایش شماره ۴۰۳۰ در تلفن همراه ، با نیروهای بهداشتی همکاری نمایند و اطلاعات سلامت خود را بصورت دقیق ارایه دهند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =