پیگیری تصمیم‌های کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه

تهران - ایرنا - رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نیرو آخرین وضعیت طرح‌های بزرگ بخش آب در سال جدید و اجرایی شدن مصوبات کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و روسیه را پیگیری کرد.

به‌گزارش یکشنبه شب پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، حجت‌الاسلام و المسلمین «حسن روحانی»، امروز در گفت‌وگوی تلفنی با «رضا اردکانیان» اجرای طرح‌های آبی کشور را ضروری دانسته و از دستور تخصیص اعتبار لازم به منظور تسریع در اجرای طرح‌های آب به‌ویژه اجرای شبکه‌های آبیاری و زهکشی غرب کشور و آب‌اندازی بیش از ۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی، به سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
همچنین با تاکید رئیس‌جمهوری این طرح‌ها باید در نیمه نخست امسال به نتیجه برسد و بر این اساس کارگاه‌های مربوط به اجرای طرح‌های آبیاری وزهکشی که به طور مشترک توسط وزارت نیرو و جهادکشاورزی اجرا خواهد شد، طی روزهای آینده فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
وزارت نیرو در این گزارش به گفت و گوی رئیس جمهوری با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه اشاره کرده و می‌افزاید: روحانی در گفت و گو با پوتین بر اجرایی شدن مصوبه‌ها و تصمیم‌های کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، وزیر نیرو در گفت و گوی تلفنی با رئیس جمهوری، آخرین وضعیت این مصوبات و پیشرفت برنامه‌ها را به رئیس‌جمهوری گزارش داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =