۲۱ نانوایی و واحد فروش مواد غذایی در جهرم پلمب شدند

شیراز-ایرنا-رییس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: با تشدید نظارت بر مراکز عرضه و تولید مواد غذایی در شهرستان به منظور پیشگیری از کرونا ۲۱ نانوایی، قنادی، مراکز عرضه گوشت و مرغ و مواد غذایی در جهرم پلمب شدند.

دکتر محمد رحمانیان یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ۶۲ اخطاریه پلمب برای نانوایی ها، قنادی، مراکز عرضه مرغ و گوشت و مواد غذایی در شهرستان جهرم داده شد و به دنبال آن ۱۰ نانوایی که مسائل بهداشتی را رعایت نکرده بودند، پلمب شدند.

وی ابراز کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان جهرم و ضرورت رعایت بیشتر اصول بهداشتی که مهم ترین اقدام در پیشگیری از این بیماری است، معاونت بهداشتی دانشگاه این شهرستان نظارت‌های خود را بر این مراکز بیشتر کرده است.

رحمانیان  اظهار کرد: در ۱۰ روز گذشته ۳۵ اخطاریه از سوی بازرسان بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه به تعدادی از نانوایی های سطح شهرستان در خصوص عدم رعایت اصول بهداشتی داده شده است که از این تعداد، ۱۰ نانوایی متخلف پلمب و بسته شده است. 

وی بیان کرد: همچنین در کنار آن تشدید نظارت بر مراکز عرضه مرغ و گوشت، قنادی ها و مراکز عرضه و فروش مواد غذایی نیز بوده است.

 به گفته وی از ۱۴ اخطاریه پلمب به مراکز عرضه مرغ و گوشت در سطح شهر، ۲ مورد آن پلمب و بسته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم تاکید کرد: اخطاریه های پلمب برای ۶ قنادی، ۴ مرکز عرضه و فروش مواد غذایی و ۳ کافه عرضه قلیان در سطح شهرستان نیز داده شد.

  شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =