اهدای ۳۰۰۰ ماسک به کارکنان بهشت زهرا توسط ستاد اجرایی فرمان امام

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: با دستور رئیس این ستاد و با توجه به درگیر بودن کارکنان بهشت زهرا با مبتلایان به کرونا، نخستین محموله‌ از اقلام بهداشتی به این مجموعه اهدا شد.

سیدمصطفی سیدهاشمی روز یکشنبه با اعلام این خبر، افزود: این محموله که بخشی از آن امروز اهدا شد، شامل پنج‌هزار لباس ایزوله ضدکرونایی، سه هزار ماسک N۹۵ مدیا نانو، یکهزار بطری محلول ضدعفونی کننده یک لیتری و یکهزار بطری مایع ضدعفونی کننده ۲۵۰ سی سی است.

وی ادامه داد: این اقلام با توجه به درخواست مدیریت مجموعه بهشت زهرا، تأمین و به طور کاملاً رایگان به آنها اهدا می شود.

سیدهاشمی گفت: ستاد اجرایی فرمان امام به طور شبانه‌روزی و بدون تعطیلی مشغول تولید و تأمین اقلام بهداشتی و ضدکرونایی و کیت‌ها و داروهای تشخیص و درمان این بیماری است.

وی اضافه کرد: در زمان حاضر روزانه ۴۰۰ هزار لیتر محلول و ژل ضدعفونی، ۳۰۰هزار ماسک، ۵۰ دستگاه اکسیژن ساز و ماهیانه ۶۰ هزار لباس ایزوله مخصوص پزشکان تولید و تحویل وزارت بهداشت می‌دهد و درروزهای اخیر نیز با توجه به خلاء موجود در کشور ۲۰ میلیون ماسک بهداشتی در اختیار این وزارتخانه قرار داده است.

معاون ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: از هفته آینده و در سال جهش تولید، روزانه ۲.۵میلیون ماسک و  ۲۰ هزار کیت تشخیص کرونا توسط ستاد اجرایی تولید خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =