۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۸
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83724130
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هشدار دادستان کرج به اصناف متخلف

کرج-ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرج با تاکید بر حمایت قضایی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا استان گفت: بر اساس مصوبه این ستاد فعالیت اصناف تا ۱۵ فروردین تعطیل و با هر نوع کارشکنی در این زمینه برخورد می شود.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دادگستری البرز، حسن مددی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای مقابله با شیوع کرونا در استان البرز اظهار داشت: در این زمینه فعالیت های متعددی برای حمایت قضایی از تولید کنندگان مواد بهداشتی و ضدعفونی و همچنین اقدام های مقابله ای با شیوع کرونا انجام شده است.

وی با اعلام حمایت قضایی از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در استان البرز افزود: یکی از مصوبات این ستاد، تعلیق فعالیت اصناف و واحدهای تجاری تا پانزدهم فروردین است که به همین منظور به رییس اتاق اصناف و نیروی انتظامی دستور داده شده در صورت مشاهده هر گونه فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری نسبت به تعطیلی آنها اقدام کنند.

مددی با تاکید بر برخورد قانونی با هر نوع کارشکنی در این زمینه متذکر شد: البته فعالیت سوپرمارکت ها، نانوایی،فروشگاه های زنجیره ای و واحدهایی که با اقلام ضروری مردم سرو کار دارند مانند داروخانه ها ادامه خواهند داشت.

تاکنون بیش از ۲ هزارو۲۰۰ نفر از مردم استان البرز به دلیل علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان ها بستری شده که ۲۰۲ نفر جان باختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =