مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر: آثار فرهنگی متناسب با شعار سال تولید می کنیم

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: به عنوان یکی از نهادهای مرتبط با دفتر مقام معظم رهبری، آثار و محتواهای فاخر فرهنگی برای گسترش فرهنگ دینی متناسب با شعار سال 99 تولید خواهیم کرد.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز یکشنبه در این ارتباط افزود: مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال جهش تولید نام‌گذاری کردند که این شعار سال بیانگر این است که از منظر ایشان رشد و ترقی کشور از طریق توجه به اقتصاد مقاومتی باید به عنوان محور حیاتی توسعه مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال قبل به نام رونق تولید بود، بیان کرد: این نام‌گذاری بیانگر این است که اقدام‌ها و تدابیری که در سال گذشته لحاظ شده امسال باید با شتاب و تدبیر و قدرت بیشتری دنبال شود.
سروستانی تاکید کرد: این تولید داخلی است که کشور را از بیگانگان بی نیاز می‌کند و با همت فرزندان این مرز و بوم زمینه خودکفایی را فراهم می‌کند.
وی با بیان اینکه مخاطب شعار سال قشر خاصی نیست، افزود: بخشی از مخاطب این پیام آحاد مردم هستند که باید نگاه به داخل داشته باشند که با تحقق شعار سال سربلندی و عزت جامعه تامین شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ادامه داد: از طرف دیگر همه متولیان امر باید تدابیر لازم برای حمایت از تولیدگران داخلی را داشته باشند تا بتوانیم همچون صحنه‌های دیگر شاهد موفقیت انقلاب اسلامی باشیم.
سروستانی با اشاره به لزوم تحقق شعار امسال در عرصه‌های مختلف تولید اظهار داشت: تولید می‌تواند در عرصه‌ها و بخش‌های مختلف چه در مایحتاج زندگی و چه از حیث مایحتاج فکری و فرهنگی جامعه باشد.
 وی  بیان کرد: کارشناسان دینی و فرهنگی با استفاده از روش‌های نوین  برای ترویج فرهنگ دینی و مفاهیم انقلابی نقش خود را متناسب با شرایط موجود ایفا کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: هرکسی در هر جایگاهی که فعالیت می‌کند باید نسبت به تحقق شعار سال و حرکت در راستای جهش تولید ایفای نقش کند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =