۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۶
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83724068
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

یزد- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: ماموران در سه عملیات جداگانه ۲۳۰ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۱۳۵ کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش است ، از همین تعداد خودرو عبوری در شبانه روز گذشته در استان کشف کردند.

به گزارش عصر یکشنبه پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ علی افخمی افزود: در این ارتباط سه متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند که متهمان قصد انتقال مواد کشف شده را از جنوب کشور به تهران داشتند.

 همچنین  وی دیروز گفته بود که ماموران در ۲ عملیات جداگانه ۲۳۳ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۲۰۳ کیلوگرم حشیش و ۳۰ کیلوگرم تریاک را از همین تعداد خودرو عبوری در شبانه روز گذشته در استان کشف کردند.

 افخمی افزود: در این ارتباط سه متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند که متهمان قصد انتقال مواد کشف شده را از جنوب کشور به تهران داشتند.

در سال ۱۳۹۸ افزون بر ۳۲ تن انواع موادمخدر در استان کشف شد که گزارشی از نوع مواد افیونی، تعداد دستگیرشدگان و خودروهای توقیف شده  تاکنون در اختیار رسانه ها گذاشته نشد.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران به مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب، در برخی مواقع راه‌های آن برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.

روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین در جاده‌های استان تردد می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =