ستاد اسکان آموزش و پرورش همدان تعطیل است

همدان- ایرنا- روابط عمومی آموزش و پرورش همدان با صدور اطلاعیه‌ای عنوان کرد: تمامی ستادها و مراکز اسکان مربوط به آموزش و پرورش این استان تعطیل هستند و هیچ مسافر یا میهمانی در این مراکز پذیرش نشده‌اند.

در این اطلاعیه که روز یکشنبه صادر شده آمده است: بر این اساس هر گونه مطلبی مبنی بر پذیرش مسافر در مدارس و اقامتگاه های آموزش و پرورش این استان غیرواقعی است و تکذیب می‌شود.

در ضمن لازم به یادآوری است، دبیرستان ام البنین همدان که در سال های قبل به اسکان مسافران اختصاص می یافت، در حال حاضر با هماهنگی قبلی به ستاد مردمی مقابله با بیماری کرونا اختصاص یافته و فقط عوامل این ستاد در آنجا فعالیت دارند.

به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این استان تاکنون جواب آزمایش ۲۴۳ تن مثبت اعلام شده که ۱۴۹ نفر از آنها بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

منوچهر کرمی افزود: ۷۰ درصد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان مربوط به جامعه شهری و ۳۰ درصد آن مربوط به ساکنان در روستاهای همدان است.

وی با بیان اینکه روند ابتلا در این استان نسبت به روز گذشته نزولی بوده است اظهار داشت: تست کرونای ۱۹ نفر امروز در استان مثبت بوده که میزان ابتلا در روز گذشته ۲۷ نفر بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =