۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۹
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83724009
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ۱۰۰ درصدی تصادف فوتی در البرز

کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات منجربه فوت در اجرای طرح نوروزی دراین استان خبر داد.

طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته آغاز و تا ۱۶ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

سرهنگ غلامعلی شرق روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ۲۵ اسفندماه ۹۸ تا سوم فروردین ۹۹ هیچ گونه تصادف منجر به فوت در راه های این استان رخ نداده است.

 دراین مدت تصادفات به منجر به جرح نیز ۴۰ درصد کاهش داشته است.

وی خاطرنشان کرد که برای ایجاد نظم و امنیت ترافیکی و کاهش تصادفات رانندگی در سطح معابر درون شهری استان البرز، تاکنون طرح های بازدارنده مانند برخورد با تخلفات حادثه ساز، توقیف وسیله نقلیه و اعمال قانون رانندگان متخلف و پرخطر  و گسترش فعالیت های فرهنگی درحوزه  ترافیک انجام شده  منجر به کاهش حوادث رانندگی درون شهری شده است.

شرق  گفت: مردم استان البرز شعار « درخانه بمانیم و سفر نرویم و سلامت خانواده ، امنیت جامعه» را مهمترین اصل در تعطیلات نوروزی قرارداده اند و دیدو بازدید عید را به صورت مجازی انجام دادند که امیدواریم با ادامه این روند به زودی زنجیره  ویروس کرونا را شکست دهیم .

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت:خانواده ها  رعایت قوانین  و  مقررات راهنمایی و رانندگی را ضمن آموزش به فرزندان سرلوحه کار خود قرارداده و  با همکاری پلیس  نوید بخش جامعه ای امن  حوزه ترافیک باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =