کاهش ۷۸ درصدی تردد در جاده‌های لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: خروجی تردد در دوم فروردین ماه امسال در جاده‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۸ درصد کاهش یافت.

عباس شرفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس گزارش ترددشمار خودرو، تعداد ۱۳ هزار و ۹۹۵ دستگاه وسیله نقلیه خروجی در محورهای استان تردد داشته است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۸ درصد کاهش نشان می دهد.

وی افزود: همچنین تعداد ۱۳هزارو ۲۴۷ وسیله نقلیه ورودی در محورهای استان تردد داشته که نسب به مدت مشابه سال گذشته ۷۶ درصد کاهش نشان می دهد.

شرفی بیان کرد: بیشترین تردد در جاده اراک-بروجرد با سه هزار و ۱۶۹ وسیله، بروجرد-اراک با ۲هزارو ۴۶۴ وسیله و ملایر-بروجرد با ۲هزارو ۳۳۴ وسیله نقلیه می‌باشد.

وی اضافه کرد: کمترین تردد در محورهای الیگودرز-اصفهان با ۶۱۵ وسیله، نورآباد-اصفهان با ۷۲۱ وسیله و پلدختر-اندیمشک ۸۲۷وسیله نقلیه بوده است.

وی ادامه داد: این آمار نشان می دهد که اکثر مردم به توصیه ها درخصوص پرهیز از سفرهای غیرضروری به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توجه دارند اما باز هم تاکید می کنیم هموطنان از سفر پرهیز و در خانه بمانند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تصریح کرد: نوروز امسال متفاوت از سال های قبل است و از مردم می خواهیم این شرایط را درک کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =