کشف ۲هزارو ۷۰۰ لیتر الکل تقلبی درکرج

کرج - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی البرز از کشف ۲هزارو ۷۰۰ لیتر الکل تقلبی از یک واحد صنفی درشهرستان کرج خبرداد.

سردار سید جعفر حسینی روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دراجرای طرح برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد ضدعفونی کننده غیرمجاز که سبب مرگ شماری از مردم استان شده ، شناسایی این افراد در اولویت قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با اشراف کامل اطلاعاتی و با انجام اقدامات تخصصی مطلع شدند که افرادی به صورت وسیع اقدام به تهیه الکل و فروش آن به قیمت گزاف درشهر کرج می کنند.

حسینی خاطرنشان کرد : ماموران پس ازچند روز کار تخصصی محل تولید و  دپو  این الکل تقلبی ز را در یک واحد صنفی در منطقه شیخ آباد کرج  شناسایی کردند.

سردار حسینی گفت: در بازرسی از واحد صنفی متخلف ۲ هزارو ۷۰۰ لیتر الکل غیرمجاز در ۱۳۵ گالن کشف و به اداره کل تعزیرات حکومتی تحویل شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز ازعموم مردم خواست هرگونه اخبار مربوط به دپو و احتکار کالا و مواد ضدعفونی کننده و یا غیرمجاز که عموما سلامت جامعه را تهدید می کند را ه را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

به دنبال تبلیغ الکل  توط برخی افراد شیاد در فضای مجازی برای پیشگیری از کرونا شماری از هموطنان اقدام به مصرف این ماده خطرناک کردند که سبب مسمومیت و مرگ چند نفر شد.

تاکنون ۲۰ نفر در استان البرز براثر مصرف الکل جان سپرده اند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش ۱۸۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ نفر با علائم اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری شده که حدود یک هزارو۵۰۰ نفر بهبود یافتند و ۲۰۲ نفر جان باختند مابقی اکنون در بیمارستان بستری هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =