۸۷ مبتلای جدید به کرونا در اصفهان شناسایی شد

اصفهان - ایرنا - سخنگوی وزارت بهداشت آمار جدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ اصفهان را در ۲۴ ساعت اخیر ۸۷ نفر ذکر و مجموع بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه را تاکنون یک هزار و ۹۷۹ نفر اعلام کرد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه سوم فروردین ۹۹ اعلام کرد: بر اساس نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز یکهزار  و ۲۸ مورد جدید ابتلا به کووید- ۱۹ در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۱ هزار و ۶۳۸ نفر افزایش یافت.

خوشبختانه هفت هزار و ۹۱۳  نفر از بیماران در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند.

با جان باختن ۱۲۹ نفر از بیماران در شبانه روز گذشته، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به یک هزار و ۶۸۵ نفر رسید.

استان اصفهان همچنان در وضعیت قرمز در زمینه بیماری کرونا بسر می‌برد.

این نکته قابل ذکر است که در استان اصفهان با توجه به فعالیت ۲ دانشگاه علوم پزشکی، امور بهداشتی و درمانی ۲۲ شهرستان با حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار نفر زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ۲ شهرستان کاشان و آران و بیدگل با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی کاشان است.

زمانی که وزارت بهداشت آمار روزانه ابتلا به بیماری کرونا را اعلام می کند درواقع از مجموع آمار و اطلاعات ۲ دانشگاه علوم پزشکی مذکور و همه ۲۴ شهرستان را سخن می‌گوید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =