افزون بر ۱۵۳ هزار نفر در طرح هلال احمر همدان غربالگری شدند

همدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: تاکنون ۱۵۳ هزار و ۷۶۲ نفر در طرح غربالگری ویروس کرونا توسط این نهاد سنجش شدند.

بهروز کارخانه‌ای روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به حضور نیروهای مستقر در پایگاه‌های غربالگری کرونا در ورودی‌های استان اظهار داشت: از تعداد افراد غربالگری شده، ۱۵۳ هزار و ۶۱۸ نفر بدون علامت و ۱۴۴ نفر تب داشتند که هشت نفر از آنها به مراکز درمانی ارجاع شدند.

وی ادامه داد: نیروهای هلال احمر در ۱۴ نقطه استان به منظور انجام تب‌سنجی مسافران فعال هستند تا از ورود افراد مبتلا به کرونا به استان جلوگیری شود.

کارخانه‌ای با بیان اینکه بیشترین میزان ورودی‌ به همدان از سمت اراک ـ ملایر و پلیس راه رزن ـ قزوین بوده است افزود: بیشترین افراد تب‌دار و ارجاع شده به مراکز درمانی نیز از این ورودی‌ها بوده اند.

گفتنی است از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس یافته های آزمایشگاهی، هزار و ۲۸ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و تا امروز ۲۱ هزار و ۶۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در کشور گزارش شده است.

هفت هزار و ۹۱۳ نفر از بیماران کووید ۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و با جان باختن ۱۲۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان در کشور به هزار و ۶۸۵ نفر رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =