اجاره بهای اماکن تجاری آستان عبدالعظیم(ع) در ماه فروردین بخشیده شد

شهرری- ایرنا- با توجه به شیوع ویروس کرونا و بروز رکود و کسادی در بخش اقتصادی در این ایام اجاره‌ بهای اماکن تجاری وابسته به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) تا پایان فروردین‌ ماه بخشیده شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، اجاره بهای اماکن تجاری وابسته به این آستان با مبالغ بالای ۵۰۰ هزار تومان در دو ماه اسفند و فروردین بخشیده شده و کسانی هم که قبلاً اجاره بهای خود را پرداخت کرده‌اند با طی مراحل اداری مبالغ برگردانده خواهد شد.
همچنین آن دسته از مستأجران موقوفات آستان مقدس نیز که از آن‌ها اجاره ناچیز ماهانه بین ۲۰ تا ۱۰۰ هزار تومان گرفته می شود و هر سه سال یکبار قراردادشان تنظیم می گردد، معمولاً مشکلی بابت پرداخت آن نخواهند داشت.

معاونت هماهنگی و توسعه موقوفات آستان مقدس اعلام کرد برای کاهش این مشکلات در کنار مردم تدابیر لازم را برای مستأجران موقوفات خود اتخاذ کرده است.
بر اساس این گزارش، مالکان املاک تجاری به دلیل پرداخت نکردن سرقفلی، ماهانه اجاره پرداخت می‌کنند که در این روزهای کرونایی به خاطر کاهش مشتریان، تعطیلی برخی واحدها و یا عدم توانایی پاس کردن چک‌های خود به دلیل فروش کم دچار مشکلاتی شده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =