تقویت نظارت بر مرزها و پایانه های مرزی در ایام نوروز

تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از قرارگاه نوروزی مقداد گفت: با توجه به وظیفه ذاتی مرزبانان در پاسداری و حراست از مرزهای ایران اسلامی تقویت نظارت درگاه های ورودی و خروجی مرزها و پایانه های مرزی در دستور کار قرار گیرد.

به گزاررش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس ،سردار "قاسم رضایی" در بازدید از قرارگاه نوروزی "مقداد"مرزبانی ناجا با تشکر از مدیریت لحظه ای و شبانه روزی قرارگاه نوروزی، برنظارت صحیح و لحظه ای استان های مرزی در مرزها تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به وظیفه خطیر مرزبانی در حراست از مرزهای ایران اسلامی تقویت کنترل درگاه های ورودی و خروجی در مرزها، بویژه پایانه های مرزی می بایست در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در یگان ها و پایانه های مرزی معاونت بهداشت و امداد و درمان اهتمام بیشتری داشته باشند.

سردار رضایی به اهمیت تحقق وظایف ذاتی در مرکز فرماندهی و کنترل اشاره کرد و گفت: مرکز فرماندهی و کنترل مغز متفکر و چشم بینای ستاد در مدیریت میدانی در صحنه می باشد و همانند بازوی پرتوان، قوام بخش ماموریت های ذاتی در صحنه عمل است.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ توسط مقام معظم رهبری به عنوان «سال جهش تولید» اظهار داشت: اقدامات و عملکرد مرزبانان در سراسر مرزهای جمهوری اسلامی ایران، باید با جهشی معنا دار ادامه یابد و جهش در مقابله با هر گونه ناامنی و قاچاق ، باید به جهش تولید در کشور منجر شود.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان با رصد عینی برخی نقاط و پایانه های مرزی از طریق مونیتور بر لزوم هوشیاری مضاعف مرزبانان در ایام نوروز تاکید کرد و برای همه مرزبانان در سال جدید آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =