معاون فرماندار: خودروهای غیربومی تا ۲ ساعت ملایر را ترک کنند

همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه ملایر گفت: چنانچه خودروهای غیربومی استان وارد این شهرستان شوند، با هماهنگی نیروی انتظامی ظرف مدت ۲ ساعت باید ملایر را ترک کنند.

حسین فارسی روز یکشنبه در جلسه اعضای کمیته ضد عفونی معابر و کنترل ورودی‌های شهرستان ملایر اظهار داشت: برای کنترل شیوع ویروس کرونا در ایام نوروز، تمامی ورودی‌های شهر توسط پلیس راهور کنترل و هدایت می‌شود.

وی با تکذیب خبری مبنی بر مسدود شدن ورودی‌های ملایر افزود: هیچکدام از راه‌های ورودی این شهرستان مسدود نیست و نیروی انتظامی نسبت به هدایت خودروهای غیر از پلاک استان به بیرون از شهر اقدام می‌کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه ملایر خطاب با بخشداری‌ها تاکید کرد: با نصب بنر در ورودی‌های شهرستان نسبت به اطلاع رسانی مبنی بر پذیرش نکردن مهمان و مسافر نوروزی در این شهرستان اقدام کنند.

فارسی گفت: شخص بخشداران باید برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا وارد میدان شوند و با هماهنگی نیروی انتظامی و سپاه، مبای ورودی شهرستان و راه‌های فرعی را کنترل کنند.

وی با تاکید بر ضدعفونی مستمر روستاها بیان کرد: دهیاران علاوه بر ضدعفونی معابر روستاها، باید به صورت شبانه‌روزی و با همکاری پاسگاه‌های منطقه و بسیج روستا، وضعیت روستا و تردد خودروهای غیربومی را کنترل کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه ملایر ضمن تقدیر از تلاش شهرداری و تمامی گروه‌هایی که نسبت به ضدعفونی معابر اقدام می‌کنند اظهار داشت: مشکلی در تهیه مواد ضدعفونی کننده در سطح شهرستان نداریم.

فارسی ادامه داد: ضد عفونی کردن معابر عمومی شهر به صورت شبانه‌روزی در حال انجام است و نیاز است شهروندان همچنان قرنطینه خانگی را جدی بگیرند و از منزل خارج نشوند.

نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز نشانگر ابتلای ۲۷ همدانی به ویروس کرونا است در مجموع شمار میتلایان به ۲۲۴ نفر رسید.

بر اساس نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰ هزار و ۶۱۰ تن افزایش یافت.

همچنین براساس این گزارش هفت هزار و ۶۳۵ نفر از بیماران کرونایی در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

همچنین با جان باختن ۱۲۳ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به هزار و ۵۵۶ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =