استاندار :تردد خودروها در جاده‌های یزد ۸۰ درصد کاهش یافت

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: با اقدام‌های پیشگیری ، اطلاع رسانی به موقع و رعایت مقررات از سوی مردم، شاهد کاهش ۸۰ درصد ترددها در جاده‌های استان هستیم .

محمدعلی طالبی روز یکشنبه در بازدید از مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری ، حمل و نقل جاده‌ای  استان افزود: کاهش ترددها نقش مهمی در پیشگیری از کرونا دارد و بر تداوم این روند تاکید کرد.

همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از کاهش ۸۰ درصد جابه جایی مسافر در بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ تا اول فروردین ٩٩ در بخش درون استان و کاهش متوسط ۸۸ درصد جابه جایی مسافر در بخش برون استانی خبر داد.

محسن صادقیان افزود: کاهش ترددها در جاده‌های استان نقش مهمی در پیشگیرع از شیوع ویروس کرونا دارد.

همچنین سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد شنبه شب گفت: از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۶۴۱ نفر در استان مبتلا به این ویروس شدند که از این تعداد ۵۲ مورد مربوط به ۲۴ ساعت گذشته است .

ابراهیم سلمانی با بیان اینکه در این مدت ۲ هزار و ٨٤ نفر با علایم تنفسی در بیمارستان های استان بستری شدند،  از جان باختن ٦١ نفر از مبتلایان به کرونا خبر داد که ۲ نفر مربوط به شبانه روز گذشته است .

به گفته وی همچنین هزار و ١٧٠ (۵۶ درصد) نفر از بیماران از زمان شیوع ویروس کرونا در استان بهبود یافتند و از بیمارستان ها ترخیص شدند.

تعداد بهبود یافتگان تا ساعت ۱۴ دیروز (شنبه) نسبت به ۲۴ ساعت گذشته قبل ۲ درصد افزایش دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =