۲ نفر از مدافعان سلامت قم جان‌باختند

قم- ایرنا- ۲ نفر از مدافعان سلامت که همزمان با شیوع ویروس کرونا در مراکز درمانی قم خدمت می‌کردند، در این عرصه جان خود را از دست دادند.

خبرنگار ایرنا کسب اطلاع کرد: این دو نفر پس از ابتلا به ویروس کرونا، چند روزی در بیمارستان بستری بودند که پس از مدتی دار فانی را وداع گفتند.

یکی از این افراد مسئول نقلیه یکی از بیمارستان‌ها و دیگری از پرستاران یکی دیگر از بیمارستان‌های قم بود.

تا ساعت ۲۰ روز دوم فروردین‌ماه ۵۹۶ تن در بیمارستان‌های قم به دلیل مشکلات حاد تنفسی و ابتلا به ویروس کرونا بستری هستند.

تست آزمایش کرونای ۲۰ نفر از مردم قم روز گذشته دوم فروردین‌ماه مثبت اعلام شد و از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون آمار افراد مبتلا به کرونا که ثابت‌شده است به ۱۱۶۱ نفر رسیده است.

کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت روز یکشنبه اعلام کرد: تاکنون ۲۱ هزار و ۶۳۸ نفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۶۸۵ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۷ هزار و ۹۱۳ نفر نیز بهبودیافته‌اند.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =