جهش تولید علاوه‌بر خودکفایی زمینه اشتغال جوانان را فراهم می‌کند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «جهش تولید» علاوه‌بر خودکفایی کشور در تمام عرصه‌ها زمینه ساز اشتغال جوانان نیز است.

مولوی عبدالصمد کریم زایی روز یکشنبه با تبریک فرا رسیدن سال نو در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال«جهش تولید» نامگذاری شده که شعار بسیار بجا و  تحقق آن برای کشور حیاتی است. 

وی بیان کرد: جهش تولید علاوه‌بر درآمد زایی و اشتغالزایی جوانان مشت محکمی بر دهان تحریم کنندگان ایران اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با بیان اینکه ایران دارای ظرفیت‌های خوب و منابع حیاتی است افزود: تنوع کالا و ارتقای کیفیت کالای ایرانی نه تنها بخش بزرگی از نیاز داخلی را تامین می‌کند بلکه بسیاری از مشکلات اجتماعی، امنیتی و فرهنگی کشور را نیز از بین می‌برد.

وی استفاده از سرمایه‌های عظیم انسانی در کشور را یک قدرت بالقوه دانست و گفت: سرمایه انسانی فعال و پویا می‌تواند بستر ساز توسعه اقتصادی در کشور باشد و موجب رشد اقتصادی و خودکفایی شود. 

مولوی کریم زایی اظهارداشت: برای تحقق شعار امسال باید از مردم بخواهیم که مصرف تولیدات داخل را ترجیح دهند و از تولیدکنندگان انتظار این را داریم که با بهبود کیفیت و مناسب سازی قیمت شرایط را برای تحقق این شعار فراهم کنند. 

وی بیان کرد: وقتی محصولات داخلی از کیفیت بالایی برخوردار باشد هیچ کسی به دنبال کالای خارجی نمی‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =