بیش‌از ۲۳۳ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش‌از ۲۳۳ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور خبر داد.

سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان روز یکشنبه دراین‌باره اظهارداشت: پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان طرح شناسایی باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت و جمع آوری باک‌های اضافی را در دستور کار دارد و گشت‌های ویژه‌ای را در این خصوص بویژه در شهرهای ورودی استان فعال کرده است.
وی بیان کرد: در این راستا طی هفته گذشته یک باند حرفه‌ای قاچاق سوخت متلاشی،۹دستگاه تریلی حمل سوخت توقیف و ۶ باک اضافه خودروهای سنگین حذف شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طی هفته گذشته ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ لیتر سوخت قاچاق شامل ۱۴۳ هزار و ۷۰۰ لیتر قیر، ۶۳ هزار و  ۲۸۰ لیتر گازوئیل، ۴هزار و ۵۹۰ لیتر بنزین و ۲۱ هزار و ۷۶۰ لیتر سایر مشتقات نفتی کشف شده است.
وی با اشاره به اینکه سوخت‌های کشف شده در شهرهای خاش، زاهدان، ایرانشهر و چابهار بوده خاطرنشان کرد: در این خصوص ۱۶ دستگاه خودرو توقیف و ۲۵ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شدند.
قنبری گفت: پلیس در راستای برخورد با قاچاق با جدیت عمل می‌کند و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه فعالیت غیرمجاز افراد سود جو از جمله قاچاق سوخت را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =