سهم دانش آموزان تشکیلاتی البرز برای عبوراز کرونا

کرج - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: سهم دانش آموزان تشکیلاتی این استان برای عبوراز بیماری کرونا همچنان ادامه دارد.

فرشته فهمیده روزیکشنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارداشت: یکی از رسالت های مهم دانش آموزان تشکیلاتی را کمک به همنوعان و افزایش فضای معنوی و جهادی تشکیل می دهد.

وی با اشاره به اینکه اکنون درآزمون بزرگ قرار داریم و باید با کمک به هموطنان مان برای برون رفت از این بحران تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: دانش آموزان البرزدراین شرایط حساس پویش سهم من درمقابله با کرونا را تشکیل دادند و با تهیه بسته های معیشتی و بهداشتی برای خانواده های نیازمند انجام وظیفه کردند.

وی تصریح کرد: برای حفظ آرامش، اطلاع رسانی دقیق به مردم، دوری از شایعات انتشار یافته در فضای مجازی و ایجاد روشنگری و انتشار پیام های امیدبخش را نیز در دستور کاری خود قرار دادند.

وی یادآورشد: برای درخانه ماندن و قطع زنجیره کرونا اطلاع رسانی لازم را ضمن ابرگزاری مراسم دعا و ادعیه خوانی در فضای مجازی با قوت دنبال می کنند.

فهمیده با بیان اینکه امروز مهمترین وظیفه ما در خانه ماندن و رعایت بهداشت است ، اضافه کرد: براساس مسئولیت پذیری که دانش آموزان تشکیلاتی فرا گرفته اند درقالب تیم های بسیجی برای نجات جان هموطنان، ضدعفونی معابر را به همراه گروه جهادی استان انجام دادند.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان البرزادامه داد: برنامه مقابله با کرونا نیازمند مسئولیت پذیری تمام آحاد جامعه است و هر شخص با توجه به جایگاه و نقشی که در جامعه دارد، باید به وظیفه خود عمل کند.

فهمیده تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و قطع حلقه انتقال این ویروس، امسال خانواده آموزش و پرورش به صورت مجازی دید و بازدید نوروزی را پیش رو قرار داده است.

استان البرز ۵۰۰ هزار دانش آموزدارد.

 تاکنون بیش از ۲ هزارو ۲۰۰ بیمار مشکوک و کرونایی در بیمارستان های البرز بستری شده که یک هزارو ۸۰۰ نفر بهبود یافته و ۲۰۲ بیمار مشکوک و کرونایی جان باخته اند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =