خروج مسافران از همدان با رصد پلیس

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: ۴۷ مسافر با رصد پلیس از روز گذشته تاکنون از این استان خارج شده‌اند.

سرهنگ علی فکری روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه، کنترل پلاک‌های غیربومی نسبت به روزهای گذشته افزایش یافته است.

وی ادامه داد: ماموران پلیس راهور با مشاهده هرگونه خودرو با پلاک غیربومی نسبت به متوقف کردن آن اقدام و به راننده تذکر می‌دهند که در اسرع وقت از استان خارج شوند.

سرهنگ فکری با اشاره به مسدود شدن محور گنجنامه اضافه کرد: خودروهایی با پلاک غیربومی و حتی شهروندان همدانی، حق تردد در محور گنجنامه را نداشته و این محور از میدان قائم توسط پلیس راهور مسدود شده است.

وی خاطرنشان کرد: محورهای دیگر از جمله میدان پژوهش، سه راه فرهنگیان، میدان قائم و بلوار ارم نیز توسط پلیس راهور در حال کنترل است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان افزود: با توجه به اجرای طرح پلیس مبنی بر خروج مسافران از استان، تماس‌های مکرر مردمی با سامانه ۱۹۷ پلیس راهور نشان از رضایت شهروندان از این طرح دارد.

براساس آخرین آمار اعلام شده، ۲۲۴ همدانی مبتلا به ویروس کرونا شده اند.

نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز نشانگر ابتلای ۲۷ همدانی به ویروس کرونا است.

بر اساس نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰ هزار و ۶۱۰ تن افزایش یافت.

همچنین براساس این گزارش هفت هزار و ۶۳۵ نفر از بیماران کرونایی در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

همچنین با جان باختن ۱۲۳ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به هزار و ۵۵۶ نفر رسید.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =