۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۱
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 83723577
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۱۷۳ خودرو از کمربندی‌های رفسنجان برگشت داده شد

کرمان - ایرنا - فرماندار رفسنجان با اشاره به اجرای طرح پایش ماشین های با پلاک غیر استان کرمان به رفسنجان گفت: طی دو روز برگزاری ایست و بازرسی پایش سلامت خودروهای عبوری از شهر رفسنجان و چک نمودن پلاک خودروها،  تعداد ۱۷۳ خودرو از مسیر کمربندی های شهر رفسنجان برگشت داده شد.

 مجید فصیحی هرندی روز یکشنبه در  جریان بازدید از کمپ ایست و بازرسی ورودی رفسنجان از سمت انار (دانشگاه پیام نور  رفسنجان )اظهار کرد: این مأموریت تا پایان  تعطیلات ادامه خواهد داشت  و از همشهری های عزیز تقاضا داریم به دوستان و آشنایان خود اطلاع رسانی کنند که مسیر شهرستان رفسنجان بر روی خودروهای با پلاک غیر استانی تا پایان تعطیلات  مسدود است.

وی ادامه داد: همچنین از روزهای آینده سایر ماشین های پلاک رفسنجان نیز که از مسافرت از استان های دیگر به شهر وارد می شوند شامل طرح پایش سلامت می شوند.

فرماندار رفسنجان بیان کرد: بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا، اصناف تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند و بر اساس مصوبه کمیته واکنش سریع فرمانداری برای مقابله با ویروس کرونا ورود رفسنجانی ها و بومیان به شهر در بازگشت از سفرهای خارج از شهر کنترل و پایش می شود.

وی افزود:  در خصوص عرضه ماسک و مواد ضدعفونی کننده کنترل کیفیت توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی، توزیع  و نرخ گذاری اقلام مذکور و همچنین توزیع شکر برای واحد های تولید کننده الکل تحت نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.

فصیحی هرندی بیان کرد:  تداوم عرضه محصولات ضد عفونی کننده و ماسک در فروشگاه های لوازم آرایشی به صورت کنترل شده مجاز است که نحوه آن از طریق اتاق اصناف به آنان اعلام می شود.

وی با بیان اینکه  بخشداران موظف  به  اعتبار سنجی و تأیید صلاحیت کمپ های کنترل روستاها و شهرهای مرکز بخش هستند تصریح کرد: اصناف تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند و مغازه دارانی که مقررات را رعایت نمی کنند و حق مغازه داران قانونمند را ضایع می کنند و باعث زمینه سازی شیوع بیشتر ویروس کرونا می شوند علاوه بر بستن واحد کسب، شناسایی و جهت اعمال قانون به مراجع  قضایی  معرفی خواهند شد.

فرماندار رفسنجان توصیه کرد: مردم منازل خود را به مسافران اجاره ندهند که در صورت مشاهده به مراجع قضایی معرفی می شوند .

وی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، شهرک مسکونی مس سرچشمه رفسنجان هم ممنوع الورود اعلام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =