پارک خودرو در تفریحگاه‌های حاشیه زاینده‌رود ممنوع شد

اصفهان- ایرنا- رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: با هدف پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و کاهش تردد در سطح شهر،توقف و پارک خودرو در حاشیه زاینده‌رود ممنوع است.

سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تصمیم جلسه اخیر ستاد استانی مقابله با کرونا، پلیس موظف به اعمال قانون خودروهایی است که بدون توجه به هشدارها اقدام به توقف در تفریحگاه‌های حاشیه زاینده‌رود می‌کنند.

وی اظهارداشت: در صورت مشاهده خودروهای پارک شده در حاشیه زاینده‌رود علاوه بر جریمه خودرو به پارکینگ‌های نیروی انتظامی منتقل می‌شود.

رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان با اشاره به نامعلوم بودن زمان لغو این تصمیم از شهروندان خواست  به توصیه های بهداشتی و پیشگیرانه در ارتباط با بیماری کرونا اهمیت بدهند و موارد اعلام شده را رعایت کنند.

وی به ادامه داشتن اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در اصفهان اشاره کرد و گفت: این طرح از ۲۸ اسفند بمنظور کاهش تردد در شهر برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا گرفته شده و شامل همه معابر درون شهری و بزرگراهی شهر اصفهان است.

 شانزدهمین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اصفهان شب گذشته برگزار و مقرر شد که با توجه  به ضرورت تعطیلی مراکز تجمع از جمله پارک ها،  تابلوی ورود ممنوع به پارک های سراسر استان توسط شهرداری ها و از جمله شهرداری اصفهان نصب و همه مراکز تفریحی از جمله حاشیه زاینده رود و ناژوان در شهر اصفهان و سایر مراکز تفریحی در سایر نقاط استان تعطیل و از هرگونه ورودی به این مراکز  ممانعت خواهد شد.
در این جلسه مصوب شد که تابلوهای پارک ممنوع در حاشیه زاینده رود و پارک ها نصب و پلیس نسبت به جریمه رانندگان متخلف اقدام کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =